Kategorie

Czyszczenie płyt

Czyszczenie płyt

Dowiedz się więcej >

Prostowanie płyt

Kalibracja gramofonu

Dowiedz się więcej >

Kalibracja gramofonu

Kalibracja gramofonu

Dowiedz się więcej >

Obniżka! Audio Physic Classic 20 White Glass Zobacz większe

Audio Physic Classic 20 White Glass

AP CLASSIC 20

audio physic

Kolumny Classic 20 - wysokie i smukłe kolumny podłogowe o dość skomplikowanej wielokomorowej konstrukcji wewnętrznej.   Każda z kolumn wyposażona w trzy głośniki - wysoko i średniotonowy w komorze szczytowej, głośnik niskotonowy wraz z zintegrowaną komorą bas-refleks wentylowaną do podstawy w części dolnej. Obudowa wielowarstwowa z różnej grubości zespolonych płyt MDF, na zewnątrz dodatkowo warstwa szkła.   W najnowszej wersji:   - zmiana wyglądu przez rezygnację z bocznych maskownic dla lepszego spasowania wizualnego z modelami Classic 10 i Classic 30 - ulepszenie struktury wewnętrznej kolumny obejmujące osadzenie przetwornika niskotonowego wewnątrz obudowy (jak w Classic 30) - całkowicie nowa zwrotnica, w efekcie Classic 20 zyskały potężniejszy i bardziej rozdzielczy bas co wpłynęło na ogólną poprawę czytelności dźwięku        

Więcej szczegółów

10 500,00 zł brutto

-1 990,00 zł

12 490,00 zł brutto

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

Audio Physic Classic 20 White Glass

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni


Opis produktu

 

Classic 20 ma konstrukcję trójdrożną, trzygłośnikową - na średnich tonach i basie pracują wyspecjalizowane głośniki, przy czym dla niskich częstotliwości przewidziano przetwornik umieszczony w dolnej części obudowy. 

Głośnik średniotonowy nie jest obciążony basem i ma za zadanie odtwarzać tylko tony średnie - jest taki sam, jak w modelu Classic 10, choć zaaplikowano go inaczej. Jest to zupełnie nowa jednostka, zaprojektowana przez Audio Physic specjalnie dla modeli serii Classic. Gdy się przyjrzeć łatwo można zauważyć, że wygląda ten głośnik bardzo podobnie do głośnika z serii High-End, czyli HHCM. Istotnie, posiada identyczny korektor fazy i taki sam kształt membrany. Konstrukcja kosza ze względu na koszty została jednak dla modeli Classic uproszczona.

Głośnik wysokotonowy to konstrukcja, która swoją technologię czerpie z poprzedniej serii High-End. Ma miękką membranę. W nowej linii Classic został on zaopatrzony z zewnątrz w dodatkowy kołnierz z gąbki, który ma za zadanie eliminować odbicia od zewnętrznej powierzchni kołnierza głośnika, co wpływa pozytywnie na ostrość ogniskowania obrazów stereofonicznych. Pomaga w tym również to, że ścianki przednie kolumn serii Classic są wąskie. 

Jeśli już mowa o obudowie, to tutaj poczyniono najwięcej dla poprawy jakości dźwięku. 

W pierwszej kolejności zastosowano obudowę warstwową o konstrukcji kanapkowej, gdzie poszczególne warstwy powiązane są ze sobą w elastyczny sposób eliminując w ten sposób drgania. W skład elementów konstrukcyjnych takiej obudowy wchodzą specjalne aluminiowe panele.

Informacje techniczne:

 

Pasmo przenoszenia 34 - 30 000 Hz

Impedancja nominalna 4 Ω

Rekomendowana moc wzmacniacza 25-150W

 

Wymiary: 1055 x 170 x 290 mm

Wysokiej klasy terminale WBT nextgen

Waga netto: 18 kg/szt.

Wykończenie: White Glass

 

Strona producenta

 

 

* Egzemplarze ekspozycyjne - kolumny sporadycznie uruchamiane, kondycja gabinetowa.

 

 

 

Ostatnio oglądane

Raty 0% - bez prowizji i odsetek...