Kategorie

Czyszczenie płyt

Czyszczenie płyt

Dowiedz się więcej >

Prostowanie płyt

Kalibracja gramofonu

Dowiedz się więcej >

Kalibracja gramofonu

Kalibracja gramofonu

Dowiedz się więcej >

Płyn do konserwacji połączeń Blue Horizon Clean-IT

Clean-IT

Blue Horizon

Clean-IT to kondycjoner styku elektrycznego, który został specjalnie opracowany do użytku ze sprzętem audio i AV. Zawiera szybko działający roztwór odtleniający, który czyści, kondycjonuje, smaruje i konserwuje, poprawiając przewodność wszystkich metalowych złączy i styków Clean-IT jest zalecany do stosowania na wszystkich powierzchniach, które są podatne na utlenianie lub korozję. Nawet zupełnie nowe komponenty hi-fi i kina domowego zyskują na czyszczeniu styków, ponieważ złącza są często obrabiane za pomocą oleju silikonowego lub wazeliny technicznej, które wysychają w tracie i po produkcji i w efekcie ma to degradujący wpływ na przewodzenie. W high-endowym dźwięku ważne jest, aby zachować integralność sygnału, tworząc możliwie najlepsze połączenie między komponentami. Usuwając utlenianie i zanieczyszczenia ze złączy kablowych, znacznie poprawia się wydajność dźwięku.

Więcej szczegółów

119,00 zł brutto


Opis produktu

Clean-IT przewyższa zwykłe środki do czyszczenia styków dzięki unikalnej formule, która została specjalnie opracowana do zastosowań audio. Clean-IT zwiększa wydajność i niezawodność wszystkich urządzeń audio i AV, poprawiając przewodność, a tym samym redukując szum, zakłócenia i zniekształcenia, prowadząc do lepszej rozdzielczości i lepszej dynamiki. Clean-IT nadaje się do stosowania na wszystkich metalach używanych do połączeń elektrycznych, w tym złocie, srebrze, rodie, miedzi i niklu.

- czyści zanieczyszczenia między gniazdami i złączami używanymi w systemie audio
- bezpieczny w użyciu dla wszystkich metalowych powierzchniach
- stabilizuje połączenie aby zagwarantować najlepszy możliwy kontakt i transfer sygnału
- w zestawie pędzelek do aplikacji i ściereczka do czyszczenia

Sposób użycia:

Za pomocą aplikatora nałóż Clean-IT na metalową powierzchnię styku, która jest używana do wykonania połączenia elektrycznego między kablem a komponentem audio - w tym złączami RCA phono, pinami kabla głośnikowego, widełkami i zaciskami, gniazdami słuchawkowymi itd...

***

Może to brzmieć jak przesada, ale ważne jest, aby pamiętać, że wszystkie połączenia elektryczne są z natury niedoskonałe; łączniki są od siebie oddzielane i dlatego nigdy nie będą dokładnie pasować, sytuacja jest zaostrzana przez zanieczyszczenia powstałe w procesie produkcyjnym. Korzystanie z Clean-IT zapewnia, że ​​połączenie między dwiema powierzchniami stykowymi nie stanowi bariery dla przepływu elektronów i integralności sygnału, zapewniając w ten sposób czystą i spójną ścieżkę dla sygnałów audio, co z kolei poprawia jakość dźwięku systemu.

Producent: Audio Power Systems GmbH 

 

 

Polecamy również

Ostatnio oglądane

Raty 0% - bez prowizji i odsetek...