Kategorie

Czyszczenie płyt

Czyszczenie płyt

Dowiedz się więcej >

Prostowanie płyt

Kalibracja gramofonu

Dowiedz się więcej >

Kalibracja gramofonu

Kalibracja gramofonu

Dowiedz się więcej >

Myjka ultradźwiękowa VinylSpot PREMIUM

VinylSpot

Myjka ultradźwiękowa VinylSpot PREMIUM do płyt analogowych. Przeznaczona do jednoczesnego czyszczenia większej liczby nośników przy wykorzystaniu dodatkowych funkcji modulacji DEGASS i SWEEP. Technologia ultradźwięków, to dziś najskuteczniejsza metoda mycia płyt. W zależności od wybranego modelu jednocześnie można czyścić do 5 lub 10 płyt LP. Nadstawka z uchwytem do płyt mocowana bez ingerencji konstrukcję urządzenia. Silnik obraca płyty z prędkością 2,5 obrotu na minutę, co gwarantuje dokładne wymycie nośników.

Więcej szczegółów

1 899,00 zł brutto

-291,00 zł

2 190,00 zł brutto

  • wersja 5 LP
  • wersja 10 LP


Opis produktu

Dodatkowe funkcjonalności: DEGAS i SWEEP

DEGASS:

Generatory ultradźwiękowe działają z przerwami. Spowoduje to usunięcie powietrza, w tym również dwutlenku węgla z cieczy. Dzięki temu wytwarza się więcej pęcherzyków kawitacyjnych przez co skuteczność mycia wzrasta o ponad 30%.

SWEEP:

Generatory ultradźwiękowe działają zmiennie w różnych częstotliwościach. Naprzemienna zmiana częstotliwości powoduje optymalny rozkład fal ultradźwiękowych, przez co, szybsze i skuteczniejsze jest usuwanie zanieczyszczeń z rowków płyty.

Zmiana płyt nie wymaga użycia narzędzi - cały proces odbywa się przez dokręcenie palcami śrubki radełkowej.

Przekładki płyt to odporna na wodę miękka mikroguma. Pierwsza i ostatnia przekładka - PCV.

Moc ultradźwięków 180 W, grzałka 200 W

Dla osiągnięcia najlepszego efektu należy stosować rekomendowany - firmowy koncentrat VinylSpot (ogólnodostępne środki do myjek ultradźwiękowych są zbyt agresywne dla płyt analogowych)

Ostatnio oglądane

Raty 0% - bez prowizji i odsetek...