Kategorie

Czyszczenie płyt

Czyszczenie płyt

Dowiedz się więcej >

Prostowanie płyt

Kalibracja gramofonu

Dowiedz się więcej >

Kalibracja gramofonu

Kalibracja gramofonu

Dowiedz się więcej >

Nowy Miles Davis - Seven Steps To Heaven, LP HQ180g SuperVinyl, Mobile Fidelity U.S.A. 2023 r. Zobacz większe

Miles Davis - Seven Steps To Heaven, LP HQ180g SuperVinyl, Mobile Fidelity U.S.A. 2023 r.

MFSV 1-534

Mobile Fidelity Sound Lab

Wyjątkowe, limitowane i numerowane wydawnictwo od firmy Mobile Fidelity, na SuperVinyl - album "Seven Steps to Heaven" obejmujący kluczowy moment w karierze Milesa Davisa, nagrany w dwóch różnych lokalizacjach wiosną 1963 roku, był pierwszym wydawnictwem Davisa po ponad rocznej przerwie, co było  precendensem, ponieważ artysta wydawał od lat 50 co najmniej jedną płytę rocznie.  Co równie godne uwagi, Seven Steps to Heaven wyznacza moment, w którym zaczął się tworzyć rdzeń Drugiego Wielkiego Kwintetu Davisa. Dwukrotnie nominowany do nagrody Grammy album jest także ostatnią studyjną płytą Davisa, na której łączy on standardy z oryginałami. I tak się składa, że jest to jedna z bardziej wyrazistych, dobrze zagranych płyt jazzowych.

Więcej szczegółów

399,90 zł brutto

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

Miles Davis - Seven Steps To Heaven, LP HQ180g SuperVinyl, Mobile Fidelity U.S.A. 2023 r.

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni


Opis produktu

Materiał zremasterowany z oryginalnych taśm analogowych i wytłoczony na 180g płycie MoFi SuperVinyl w RTI, album stanowi kolejny krok (lub więcej) w kierunku błogości sugerowanej przez tytuł albumu. Ta numerowana audiofilska reedycja nagrana jest z wyjątkową przejrzystością, szczegółowością, tonem i równowagą,
wydana na 180 gramowym SuperVinylu Mofi, który charakteryzuje się prawie niesłyszalny poziomem szumów, wyjątkowo cichą powierzchnią i doskonałym poziomem rytmu, przedstawia Davisa and Co. w centrum szerokiej, głębokiej sceny dźwiękowej, której wymiar nadaje wydawnictwu historyczne znaczenie i szczególne walory muzyczne.

MoFi SuperVinyl to nowa, opatentowana formuła opracowana przez NEOTECH i RTI mająca na celu poprawę dwóch konkretnych obszarów: redukcji szumów i lepszej definicji rowków. Kompozycja winylowa zawiera nowy bezwęglowy barwnik (widać to pod światło) i tworzy najcichszą powierzchnię na świecie. To formuła o wysokiej rozdzielczości pozwalająca na tworzenie gładkich rowków, które są nie do odróżnienia od oryginalnego lakieru. Mobile Fidelity Sound Lab uważa, że SuperVinyl zapewnia wrażenia odsłuchowe najbliższe temu, co słyszymy w laboratorium masteringowym.

 

Zremasterowana wersja przygotowana w laboratorium Mobile Fidelity - Original Master Recording GAIN 2™ Specially plated and pressed on 180g Hight-Definition Vinyl, SuperVinyl, edycja limitowana i numerowana, okładka Gatefold.


Wydanie: Mobile Fidelity Sound Lab, U.S.A. MFSV 1-534, 2023 r.

info: mofi.com

Utwory:

Side A:

1. Basin Street Blues
2. Seven Steps to Heaven
3. I Fall in Love Too Easily

Side B:

1. So Near, So Far
2. Baby Won't You Please Come Home
3. Joshua

Polecamy również

Ostatnio oglądane

Raty 0% - bez prowizji i odsetek...