Kategorie

Czyszczenie płyt

Czyszczenie płyt

Dowiedz się więcej >

Prostowanie płyt

Kalibracja gramofonu

Dowiedz się więcej >

Kalibracja gramofonu

Kalibracja gramofonu

Dowiedz się więcej >

Pro-Ject The Classic | Ortofon 2M Silver - NAGRODA EISA 2016

PJ The Classic

Pro-Ject

Oferta specjalna Pro-Ject:   Gramofon "The Classic"     Firma Pro-Ject Audio Systems z okazji 25 jubileuszu założenia firmy z dumą przedstawia koncept gramofonu analogowego, obok którego Heinz Lichtenegger rozpoczął swoją analogową przygodę 40 lat temu.   Gramofon Pro-Ject "The Classic" uzyskał wyróżnienie najlepszego gramofonu europejskiego, którą przyznaje co roku stowarzyszenie EISA.           

Więcej szczegółów

4 041,00 zł brutto

-10%

4 490,00 zł brutto


Opis produktu

Gramofon posiada pływające sub-chassis, ramię 9'', talerz z aluminium – 30cm. Sub-chassis ustawione jest na 6 kulkach wykonanych z absorbera TPE. Wykonane jest metodą warstwową- łączy MDF i aluminium. 

Talerz osadzono na sub-talerzu, którego trzpień wykonano z hartowanej, polerowanej stali nierdzewnej. Całość  pracuje w mosiężnym łożysku z wkładem z Teflonu. Napęd paskowy, pozwala za pomocą dwóch rolek pracować z prędkością obrotową 33 lub 45 obrotów na minutę.

Główne chassis wykonano z drewna i osadzone jest na dokręcanych stopkach z wytłumieniem.

Ramię o długości 9'', przygotowane specjalnie pod ten koncept gramofonu. Rurka ramienia wykonana jest metodą warstwową - aluminium i plecionka włókna węglowego. Precyzyjne japońskie łożyska wykorzystują technologię ceramiki cyrkonowej, nowa konstrukcja prowadzenia okablowania wewnętrznego pozwala na jeszcze większy swobodny ruch ramienia. 

Do konstrukcji przeciwwagi wykorzystano materiał tłumiący produkowany przez firmę Ortofon.

W zestawie wraz z gramofonem dostarczana jest pokrywa oraz przewód połączeniowy RCA-RCA z żyłą uziemiającą. Gramofon dostępny jest z fabrycznie zamontowaną wkładką Ortofon 2M Silver - wersja specjalna linii systemów Ortofon 2M z wewnętrznym okablowaniem ze srebra. 

Gwarancja Pro-Ject: 24 m-ce

 

 

 

 

 

 

Polecamy również

Ostatnio oglądane

Raty 0% - bez prowizji i odsetek...