Kategorie

Czyszczenie płyt

Czyszczenie płyt

Dowiedz się więcej >

Prostowanie płyt

Kalibracja gramofonu

Dowiedz się więcej >

Kalibracja gramofonu

Kalibracja gramofonu

Dowiedz się więcej >

Obniżka! Gramofon Nottingham Analogue ACE Spacedeck | bez ramienia Zobacz większe

Gramofon Nottingham Analogue ACE Spacedeck | bez ramienia

Ace Spacedeck

Nottingham Analogue Studio

    Gramofon Nottingham ACE Spacedeck pod względem wizulanym jest zbieżny z modelem Spacedeck (niższy w hierarchii), korzysta jednak z istotnych ulepszeń w bezpośredni sposób wpływających na jakość dźwięku.   W modelu tym zastosowano rozwiązania z modelu HYPERSPACE i wyższych dzięki którym łożysko pracuje ciszej i co niezwykle istotne uzyskano niższy poziom szumów.   ACE Spacedeck jest wyposażony przede wszystkim w lepsze i większe łożysko talerza oraz unowocześnioną - stalową podstawę mocowania ramienia. Stalowe mocowanie ma większą masę i jest pewniejszym, bardziej solidnym uchwytem o lepszych właściwościach tłumiących.   Silnik osadzony w osobnej izolowanej podstawie z regulowaną wysokością. Obudowa napędu podobnie jak w przypadku podstawy ramienia jest również stalowa i skuteczniej tłumi pracę silnika i generowane rezonanse.      

Więcej szczegółów

8 015,00 zł brutto

-375,00 zł

8 390,00 zł brutto


Opis produktu

Gramofon jest przygotowany do zastosowania ramion zarówno z oferty Nottingham jak i innych marek. Opcjonalnie można zamontować drugie ramię po lewej stronie, zasilacz falowy oraz zestaw "heavy kit" (ciężka grafitowa nakładka na talerz oraz zestaw podwyższający ramię). Talerz odlewany grawitacyjnie z żelaza o bardzo dużej bezwładności. Dodatkowe wytłumienie rezonansów talerza za pomocą specjalnych pierścieni gumowych.

Wszystke elementy z pominięciem ramienia są w czarnym wykończeniu. Masywny talerz według firmowej recepty to odlew dodatkowo opasany silikonowymi opaskami stabilizacyjnymi.

Gramofon jest na wskroś analogowy, producent nie przewidział nawet włącznika - zastosowany napęd nie posiada startera (dla stabilnej i niezakłócanej pracy) w związku z czym aby wprawić talerz w ruch należy nim po prostu zakręcić... aby zatrzymać trzeba talerz wyhamować. 

Podstawa antywibracyjna w komplecie.

Z pełnym przekonaniem polecamy do gramofonu wkładki CLEARAUDIO V2 w hebanowych korpusach: Performer, Artist, Virtuoso, Maestro, Talismann...

W skrócie: Typ gramofonu: Analogowy z napędem paskowym

Niebanalny, stylowy i rozpoznawalny wygląd
Odlewany metalowy talerz
Prędkości 33 1/3 i 45RPM
Okablowanie w jednym odcinku - od główki ramienia po wtyki RCA
Wymiary (W/D/H): 460/210/36 mm
Waga: 18kg (bez podstawy)

Producent: Nottingham Analogue Studio | U.K. / Polska dystrybucja

*Cena obejmuje gramofon z podstawą antywibracyjną (bez ramienia i wkładki gramofonowej)

 


 

 

Polecamy również

Ostatnio oglądane

Raty 0% - bez prowizji i odsetek...