Kategorie

Czyszczenie płyt

Czyszczenie płyt

Dowiedz się więcej >

Prostowanie płyt

Kalibracja gramofonu

Dowiedz się więcej >

Kalibracja gramofonu

Kalibracja gramofonu

Dowiedz się więcej >

Gramofon GOLD NOTE VALORE 425 PLUS Walnut

VALORE 425 PLUS W

GOLD NOTE

Valore 425 Plus to wysokiej klasy niezawodny i łatwy w obsłudze gramofon o niezaprzeczalnie nietuzinkowej włoskiej stylistyce. Valore 425 Plus może być wykorzystany w każdym systemie audio high-end i dawać prawdziwą satysfakcję entuzjastom poszukującym brzmienia i wydajności w pięknym eleganckim kształcie oraz wysokiej jakości komponentach. W zestawie znajduje się dedykowane ramię Gold Note B5.1 oraz ręcznie formowana  pokrywa wykonana z poliwęglanu. Osłona można w bardzo prosty sposób zdemontować  dzięki zastosowaniu odłączanych zawiasów. To rozwiązanie zapobiega powstawaniu rezonansów i pozwala utrzymać gramofon w doskonałym stanie.

Więcej szczegółów

9 355,00 zł brutto


Opis produktu

Minimalistyczne podejście i dbałość o szczegóły nie przysłaniają nowoczesnego piękna Valore 425 Plus - jego design jest rozsądny, ale stylowy, z luksusowym wykończeniem. Wyrafinowane rękodzieło jest wszędzie, nawet w konstrukcji podstawy precyzyjnie ukształtowanej w celu zmniejszenia drgań.

Podstawą gramofonu jest trzycentymetrowa płyta, w którą wbudowany jest silnik i łożysko - takie rozwiązanie eliminuje powstawanie niepożądanych wibracji.

Talerz o grubości 2 cm ma budowę warstwową i składa się z płyty MDF w okleinie.

Oś i łożysko, wykonane z wielką precyzją, pochodzi z wyższych modeli gramofonów premium i pozwala uzyskać najwyższą jakość dźwięku w tej klasie gramofonów.

Nowy, polerowany talerzyk (koło pasowe) pozwala przesuwać się paskowi płynnie i bez zakłóceń minimalizując hałas oraz zniekształcenia typu wow & flutter.

Gramofon napędzany jest 12 woltowym, synchronicznym silnikiem z wykorzystaniem specjalnego konwertera D/A, który pozwala idealnie przekształcić sinusoidalną krzywą prądu stałego. To nowe, opatentowane rozwiązanie zapewnia uzyskanie precyzyjnej prędkości obrotowej, poprzez wysoki moment obrotowy przy starcie a następnie obniża moment obrotowy po ustabilizowaniu prędkości aby zminimalizować wibracje.

Specyfikacja techniczna:

Zniekształcenia Wow & Flutter: 0,3%
Poziom przydźwięku: -72dB
Prędkości obrotowe: 33-1/3 and 45 rpm +/-0,1%
Elektroniczna zmiana prędkości
Przeniesienie napędu: czarny, elastyczny pas z rektyfikowanego NBR

Zasilanie 100/115/230V, 50/60Hz
(w zależności od kraju; nie ma możliwości zmiany tego parametru)
Zużycie prądu: 20W max

Mechanika:

Ramię 9" Gold Note B5.1
Silnik: 12 Volt High Torque
Talerz: 23mm POM
Oś talerza: special Split-Spindle™ połączona z talerzem
Łożysko: 5mm łożysko kulkowe ze stali chromowanej z regulowanym koszami z brązu w aluminiowej obudowie, dwie elastyczne grafitowo-teflonowe prowadnice

Wymiary: 425mm szer.| 160mm wys. | 360mm gł. 
Waga: 9,5kg

Strona producenta

 

Produkty powiązane

Polecamy również

Ostatnio oglądane

Raty 0% - bez prowizji i odsetek...