Kategorie

Czyszczenie płyt

Czyszczenie płyt

Dowiedz się więcej >

Prostowanie płyt

Kalibracja gramofonu

Dowiedz się więcej >

Kalibracja gramofonu

Kalibracja gramofonu

Dowiedz się więcej >

Poziomica CLEARAUDIO High Precision Level Gauge | STABILIZATOR

AC129

ClearAudio

Wysokiej klasy poziomica CLEARAUDIO High Precision Level Gauge   - precyzyjna podziałka - idealnie spasowane elementy - wzrocowa wręcz jakość wykonania - obudowa z bielonej stali szlachetnej - pełni funkcję STABILIZATORA   Pozwoli na precyzyjne wypoziomowanie w pierwszej kolejności stolika i następnie gramofonu - to podstawowe ustawienia, które bezwzględnie należy wykonać.     Z uwagi na pokaźne rozmiary, wagę i ergonomiczny kształt poziomica z powodzeniem sprawdza się w roli stabilizatora.            

Więcej szczegółów

1 519,00 zł brutto


Opis produktu

Waga: 400g

Średnica: 80mm

Wysokość: 40mm

 

"High Precision Level Gauge jest "Magicznym okiem" każdego gramofoniarza. Wiadomo - gramofon musi być idealnie wypoziomowany i ustawiony. Siły odśrodkowe, działające na ramię umieszczone na wirującej płycie będą zawsze silniejsze w partiach niższych. To proste reguły fizyki, a skutki grawitacji i praw, którymi rządzą poruszające się przedmioty (np. płyta gramofonowa) dość łatwo zmierzyć lub przewidzieć.

 

High Precision Level Gauge firmy ClearAudio jest urządzeniem wręcz wzorcowym. Oczywiście służy do testowania wszystkich innych poziomic. Wykonany z atomową dokładnością, precyzyjnie zmontowany, niczym "magiczne oko" w dawnych odbiornikach radiowych pozwoli precyzyjnie ustawić gramofon w pozycji idealnie poziomej." 

 

źródło: infoaudio.pl / ccd.pl

 

 

 


Polecamy również

Ostatnio oglądane

Raty 0% - bez prowizji i odsetek...