Kategorie

Czyszczenie płyt

Czyszczenie płyt

Dowiedz się więcej >

Prostowanie płyt

Kalibracja gramofonu

Dowiedz się więcej >

Kalibracja gramofonu

Kalibracja gramofonu

Dowiedz się więcej >

Głośniki DYNAUDIO Emit M10

Emit M10

DYNAUDIO

Obsypane wieloma nagrodami Emit M10 to rasowe monitory Dynaudio w niedużej i przystępnej cenowo postaci. Najmniejszy model z serii Emit sprawdzi się doskonale w małych i średnich pomieszczeniach, przy mocno ograniczonej przestrzeni do ustawienia głośników. M10 zmieszczą się na półce lub kredensie. W teście porównawczym grupy głośników podstawkowych brytyjskiego What Hi-Fi?, przeprowadzonym w roku 2016, Dynaudio Emit M10 zostały nagrodzone pięcioma gwiazdkami i uhonorowane tytułem zwycięzcy całego testu.

Więcej szczegółów

2 390,00 zł brutto


Opis produktu

Mała obudowa wcale nie oznacza takiej samej skali dźwięku... 14-cm mid-woofer z MSP i 28-mm kopułkę jedwabną zestrojono za pomocą filtrów pierwszego rzędu, uzyskując liniowy przebieg 6 ohmowej impedancji znamionowej, dzięki czemu zagrają co najmniej bardzo dobrze praktycznie z każdym dostępnym wzmacniaczem.

Układ głośnika o dużym wychyleniu membrany, umieszczonego w precyzyjnie dostrojonej obudowie bass-reflex, zoptymalizowano pod kątem małych i średnich pokoi – nasi inżynierowie upewnili się też, że zagrają one dobrze nawet dosunięte do ściany lub postawione na półce. Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy z Was dysponuje osobną salą odsłuchową.

Typ: podstawkowe
Skuteczność 86 dB
Moc 150 W
Impedancja 6 Ω
Pasmo przenoszenia 50 Hz – 23 kHz
Budowa dwudrożna, Bass Reflex tylny
Przetworniki Mid-woofer: 14 cm MSP, Tweeter: 28 mm, jedwab
Wymiary 170 x 292 x 253 mm
Waga 5.6 kg 

Strona producenta

Polecamy również

Ostatnio oglądane

Raty 0% - bez prowizji i odsetek...