Kategorie

Czyszczenie płyt

Czyszczenie płyt

Dowiedz się więcej >

Prostowanie płyt

Kalibracja gramofonu

Dowiedz się więcej >

Kalibracja gramofonu

Kalibracja gramofonu

Dowiedz się więcej >

Podstawki głośnikowe DYNAUDIO Stand 10

Stand 10

DYNAUDIO

Podstawki są doskonałym uzupełnieniem monitorów DYNAUDIO. Wykonane z aluminium podstawki Stand 10 to stabilna platforma przeznaczona dla podstawowych modeli monitorów Dynaudio – od Emit M10 przez Xeo 20 do Evoke 10. Wyposażono je we wnęki do prowadzenia przewodów, komorę do wypełnienia piaskiem oraz wygodne kolce z wysokością regulacją bez żadnych narzędzi. 

Więcej szczegółów

1 390,00 zł brutto


Opis produktu

Są naprawdę stabilne – można je odchylić o 10 stopni bez obaw, że się przewrócą. Stand 10 jest pod względem stylistycznym pasuje idealnie do najnowszych monitorów Dynaudio, a dzięki dyskretnemu wykończeniu w lakierze proszkowym wpasują się w każde wnętrze.

Od strony praktycznej:

Wspornik w każdej z podstawek Stand 10 dysponuje komorą balastową z przodu, a w zestawie jest plastikowy worek, do którego można wsypać piasek. Natomiast z jego tylnej strony znajduje się komora na przewody, ze sporych rozmiarów otworem u góry, przez który można przeprowadzić praktycznie dowolne kable, w tym sygnałowe i zasilające. Podstawę wyposażono w gumowe krążki, które będą bardzo pomocne w przypadku ustawienia na twardej posadzce. Wkręcane od spodu kolce można łatwo wyregulować za pomocą dodatkowych, dużych nakrętek.

Wzornictwo:

Stand 10 wykonane są z aluminium pokrytego lakierem o ładnej strukturze. Kształt wspornika i podstawy wpasowuje się idealnie we wzornictwo nowszych modeli zestawów głośnikowych Dynaudio. Firmowe logo wykonane jest w procesie odlewania, co zapewnia absolutną solidność w porównaniu np. do osobno umocowanej plakietki.

Strona producenta

Informacje techniczne:

Wysokość: 593mm
Wysokość z kolcami: 617mm
Wymiary płyty górnej: 150 x 180mm
Dane techniczne Akcesoria part 1
Wymiary płyty dolnej: 273 x 296mm
Waga: 3.2kg

 

 

 

Polecamy również

Ostatnio oglądane

Raty 0% - bez prowizji i odsetek...