Kategorie

Czyszczenie płyt

Czyszczenie płyt

Dowiedz się więcej >

Prostowanie płyt

Kalibracja gramofonu

Dowiedz się więcej >

Kalibracja gramofonu

Kalibracja gramofonu

Dowiedz się więcej >

Głośniki DYNAUDIO Contour 20

Contour 20

DYNAUDIO

Wprowadzona w 1989 roku seria Contour przez lata istnienia na rynku zmieniała swoje oblicze, dostosowując się do rynkowych realiów i wymagań klientów. Najnowsza edycja zaprezentowana w roku 2016, została zaprojektowana od nowa. Inżynierowie Dynaudio wykorzystali tu całą swoją wiedzę o technice głośnikowej, najlepsze firmowe rozwiązania oraz bagaż doświadczeń w dziedzinie głośników do użytku domowego i studyjnego. Kształt nowych modeli uległ totalnemu przeobrażeniu, lecz charakterystyczne elementy konstrukcji, olśniewająca jakość wykonania i bezkompromisowe brzmienie pozostały niezmienne.

Więcej szczegółów

TOWAR DOSTĘPNY

19 900,00 zł brutto

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

Głośniki DYNAUDIO Contour 20

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni


Opis produktu

Zastosowane tu przetworniki to klasa sama w sobie. Wysokie tony odtwarza najnowsza wersja legendarnego Esotara², uznawanego za jeden z najlepszych tweeterów na świecie. Resztę pasma powierzono zaprojektowanemu od podstaw mid-wooferowi o dużym wychyleniu membrany z MSP o zróżnicowanej grubości, napędzanej lekką cewką aluminiową i zmodyfikowanym układem magnetycznym.

Oba głośniki spoczywają stabilnie w płycie czołowej ukształtowanej z giętego aluminium, która oprócz funkcji dekoracyjnej spełnia istotną rolę akustyczną, wydatnie wzmacniając konstrukcję obudowy i umożliwiając swobodną propagację fal dźwiękowych.

Reszta obudowy otrzymała łagodnie zaokrąglone kształty i wzmocnienia wewnątrz w postaci rozbudowanych kratownic. Głośniki zestrojono w sposób zapewniający maksymalną naturalność i liniowość brzmienia, nawet przy dużym odchyleniu od osi głównej głośników.

Contour 20 to high-endowe monitory podstawkowe do użytku w pomieszczeniach o średniej i większej powierzchni, w towarzystwie wydajnych prądowo wzmacniaczy wysokiej klasy.


Wyprodukowane w Danii

Zaprojektowane i przetestowane w laboratoriach Dynaudio – wyprodukowane po drugiej stronie ulicy, w naszej fabryce. Pozdrowienia ze Skanderborga!

***

 

Specyfikacja techniczna

Efektywność: 86 dB (2.83V / 1m)
Moc ciągła: 180 W
Impedancja: 4 Ω
Pasmo przenoszenia: 39 Hz – 23 kHz
Obudowa: Bass-reflex, tylny
Zwrotnica: 2-drożna

Dane techniczne

Filtry: 1 rząd
Mid-woofer: 18 cm, MSP
Tweeter: 28 mm, Esotar²
Waga: 15.5kg
Wymiary (SxWxG): 215 x 440 x 360 mm
Wersja kolorystyczna: Ivory Oak

Testy i recenzje

*prezentowane na zdjęciach podstawki i inne akcesoria nie są części oferty 

 

 

 

Polecamy również

Ostatnio oglądane

Raty 0% - bez prowizji i odsetek...