Kategorie

Czyszczenie płyt

Czyszczenie płyt

Dowiedz się więcej >

Prostowanie płyt

Kalibracja gramofonu

Dowiedz się więcej >

Kalibracja gramofonu

Kalibracja gramofonu

Dowiedz się więcej >

Nowy Zestaw do odnowy pokrywy gramofonu Zobacz większe

Zestaw do odnowy pokrywy gramofonu

VinylSpot

Absolutnie rewelacyjny zestaw do odnowy pokrywy gramofonu.

Więcej szczegółów

45,00 zł brutto

Opis produktu

W pakiecie:

Płyn - Cleaner, żel, krem, ściereczki i gąbeczka.

1. Cleaner - specjalny koncentrat, który domyje pokrywę, usunie tłuszcz i inne zabrudzenia. 

2. Żel (niebieski) - środek, który pozwoli usunąć efekty utlenienia, drobne rysy i tzw pajączki.  Można go bezpiecznie stosować bez specjalnej wiedzy na temat odnowy pokryw, bowiem  nie zawiera substancji ściernych. Nie zawiera także rozpuszczalników i nie jest toksyczny.

3. Krem (biały)  - formuła stosowana po użyciu żelu wzmacnia jego działanie i utwardza powierzchnię pokrywy.  zabezpiecza tworzywo przed działaniem czynników zewnętrznych. Ma także wyraźne działanie antystatyczne, chroni przed kurzem i odciskami palców. 

Cała operacja odnowy pokrywy gramofony nie zajmie więcej, jak pół godziny.

Sposób użycia:

1. Wymyć pokrywę środkiem znajdującym się w  buteleczce (CLEANER). Bezpiecznie usunie wszelkie zabrudzenia, skutecznie odtłuści powierzchnię pokrywy.  Załączony preparat jest mocnym środkiem myjącym  niemniej nie spowoduje żadnych uszkodzeń tworzywa. Tworzywo po umyciu może wydawać się matowe, to naturalne zjawisko. Dobrze będzie wypłukać pokrywę w ciepłej wodzie. Proszę nie stosować żadnych popularnych gąbek, ściereczek itp .Doskonała będzie ściereczka bambusowa lub mikrofibra - dołączone do zestawu.  Proszę wysuszyć pokrywę. Proszę nie stosować żadnych rozpuszczalników ani środków na bazie benzyny.

2. Na umytą i osuszoną pokrywę proszę nakładać żel (słoiczek z niebieskim żelem.  shine vax) - cienką warstwą za pomocą dołączonej gąbeczki. Następnie, po chwili rozpocząć proces polerowania, który  powinien trwać co najmniej 5 minut. Jeśli efekt będzie niezadowalający, proszę po kilku minutach  nałożyć drugą warstwę żelu (powinna swobodnie wystarczyć) i powtórzyć polerowanie.

3. Na wypolerowaną powierzchnię nakładamy cieniutką warstwę  białego kremu. Powtarzamy polerowanie czystą mikrofibrą. W razie konieczności powtarzamy proces po kilku minutach.

Polecamy również

Ostatnio oglądane

Raty 0% - bez prowizji i odsetek...