Kategorie

Czyszczenie płyt

Czyszczenie płyt

Dowiedz się więcej >

Prostowanie płyt

Kalibracja gramofonu

Dowiedz się więcej >

Kalibracja gramofonu

Kalibracja gramofonu

Dowiedz się więcej >

Platforma antywibracyjna Sanctum Isolation Platform - Blue Horizon, WHITE

SANCTUM_WH

Blue Horizon

Nowość w ofercie Blue Horizon - platforma izolacyjna Sanctum. Zaprojektowana specjalnie do izolowania poszczególnych wysokiej klasy komponentów audio jak układy DAC, przedwzmacniacze, wzmacniacze mocy, odtwarzacze CD, streamery od źródeł niepożądanych wibracji i rezonansu.   W pierwszej kolejności jednak jest doskonałym uzupełnieniem i rozwinięciem dla gramofonu.   Na konstrukcję platformy składają się materiały z przeciwległych stron spektrum sprężystości, połączone w taki sposób aby radykalnie i równomiernie zredukować rezonans w całym paśmie akustycznym.   Właściwości: - redukcja zniekształceń w paśmie audio - poprawia szczegółowość, przejrzystość i neutralność tonalną - poprawia definicję basów - zapewnia pogłębioną, szeroką i otwartą scenę dźwiękową - sprzyja uzyskaniu bardziej wyrazistego kontrastu dynamicznego i cieniowania        

Więcej szczegółów

990,00 zł brutto


Opis produktu

Budowa/konstrukcja:

Baza platformy wykonana jest z wysokozagęszczonej płyty HDF (High Density Fiberboard) zapewniającej stabilności mechaniczną. W odróżnieniu od litego drewna płyta HDF nie jest podatna na odkształcenia wywołane przez czynniki pogodowe (wilgotność, ciśnienie).

Platforma posiada cztery precyzyjnie wykonane wnęki: po jednej w każdym narożniku oraz umieszczony centralnie otwór dla eliminacji fali stojące w samej bazie.

Każda z wnęk narożnika posiada stopę izolacyjną złożoną z trzech istotnych dla całego układu elementów:

- gęsta mieszanina korka, kauczuku i skóry połączonych w amorficznej postaci dla rozbicia częstotliwości rezonansowych


- lepki i elastyczny polimer (posiada jednocześnie właściwości charakterystyczne ciał stałych oraz płynnych) który łączy absorpcję wstrząsów i dobrą pamięć z bardzo dużą izolacją drgań i charakterystyką tłumienia w bardzo szerokim zakresie temperatur


- precyzyjnie obrobiony stożek aluminiowy


Każdy kompletny stopień izolacji stopek jest utrzymywany na miejscu za pomocą pierścienia zewnętrznego, który zapobiega wysuwaniu się poszczególnych elementów po podniesieniu platformy, ale odłącza się pozostawiając platformę swobodnie opartą na nóżkach izolacyjnych.

Dla ochrony powierzchnie mebli platforma Sanctum wyposażona jest dodatkowo w cztery stopki ochronne, które dodatkowo zapewniają kontrolę rezonansu, wprowadzając kolejną granicę materiału (stały mosiądz w opozycji do aluminiowych stożków).


Specyfikacja:

Wersja wykończenia: kolor biały

Wymiary:

- 450mm (szerokość)
- 400mm (głębokość)
- 40mm (platforma wraz z podkładkami)

Dopuszczalne obciążenie to 30kg

Cena dotyczy 1 sztuki

Producent: ​Blue Horizon - registered trademark of Audio Power Systems GmbH

 

info producenta

 

 


Polecamy również

Ostatnio oglądane

Raty 0% - bez prowizji i odsetek...