Kategorie

Czyszczenie płyt

Czyszczenie płyt

Dowiedz się więcej >

Prostowanie płyt

Kalibracja gramofonu

Dowiedz się więcej >

Kalibracja gramofonu

Kalibracja gramofonu

Dowiedz się więcej >

Pędzel antystatyczny FURUTECH ASB-2 ION Jonizator

FH ASB-2

FURUTECH CO.,LTD

Rewolucja w eliminacji ładunków elektrostatycznych - pędzel / szczotka z wbudowanym jonizatorem - ASB-2 ion firmy FURUTECH.

Więcej szczegółów

1 295,00 zł brutto


Opis produktu

ASB-2 ion - to rewolucyjny pędzel / szczotka eliminująca ładunki elektrostatyczne, z powierzchni nośników CD, DVD, Blu-Rey oraz ekranów LCD, plazmowych i wielu innych. Wykonany z włókna o nazwie COREBRIT™B. Jest to materiał opracowany przez Mitsubishi Chemical Corporation, który dzięki swojej  budowie i właściwościom jest jednym z najskuteczniejszych i wszechstronnych akcesoriów "antystatycznych". COREBRID ™ B to przewodzące włókno akrylowe,  kompozyt typu rdzeń-osłona. Rdzeń włókna składa się z super przewodzących cząstek na bazie węgla o dużej gęstości, które odprowadzają ładunek statyczny przez rdzeń włókien – ładunki elektrostatyczne zostają uwięzione i zmuszone do uziemienia.

Cechy:

  • Niezwykle kompaktowy rozmiar jak na generator jonów
  • Konstrukcja nie wymaga baterii: nie jest wymagane źródło zasilania, jonizator ASB-2 generuje własne napięcie za pomocą elementu piezoelektrycznego, eliminując statyczną różnicę potencjałów przy przepływie jonów dodatnich i ujemnych.
  • Włókna COREBRID są niezwykle trwałe, odporne na ścieranie o niewielkiej średnicy - zaledwie 30㎛, mogą być używane wielokrotnie bez zużycia lub uszkodzenia specjalnego przewodzącego rdzenia.
  • Włosie jonizatora ASB-2 zostało zaprojektowane tak, aby wnikać głęboko w rowki płyt analogowych celem usunięcia trudno dostępnego kurzu.
  • Bezpieczny w użyciu na delikatnym sprzęcie i komponentach.
  • Wysoce odporna na elektryczność powierzchnia włókna (kompozytowe włókno akrylowe przewodzące rdzeń i osłona) zmniejsza ryzyko zwarcia podczas stosowania na wrażliwych elementach elektronicznych.

Producent: FURUTECH Co., Ltd. Tokyo JAPAN

Strona producenta

FURUTECH

Polecamy również

Ostatnio oglądane

Raty 0% - bez prowizji i odsetek...