Kategorie

Czyszczenie płyt

Czyszczenie płyt

Dowiedz się więcej >

Prostowanie płyt

Kalibracja gramofonu

Dowiedz się więcej >

Kalibracja gramofonu

Kalibracja gramofonu

Dowiedz się więcej >

Przedwzmacniacz GOLD NOTE PH-5

PH-5

GOLD NOTE

Przedwzmacniacz gramofonowy GOLD NOTE PH-5 to "analogowe serce", cyfrowy interfejs, wysoka jakość w przystępnej cenie - umożliwia wybór funkcji bezpośrednio poprzez dotykowy ekran, właściwej krzywej korekcji dla danej płyty winylowej, : RIAA, DECCA LONDON i AMERICAN COLUMBIA. "Jest za to na pewno jednym z najlepszych i być może najbardziej wszechstronnym [...] przedwzmacniaczem gramofonowym w swojej klasie cenowej. Za niewiele ponad 4 tysiące złotych dostajemy urządzenie zdolne współpracować z niemal każdą wkładką typu MM i MC, których brzmienie można zoptymalizować dzięki dużej ilości ustawień podstawowych parametrów, czyli wzmocnienia i impedancji. Kolejną, dużo rzadziej spotykana w tej klasie optymalizacją jest sześć krzywych korekcji do wyboru zapisanych w pamięci PH-5, które pozwolą odtworzyć optymalnie nie tylko współczesne nagrania, ale i wiele pochodzących z czasów przed ustanowieniem standardu RIAA. źródło: Recenzja HiFi Knights Marek Dyba.

Więcej szczegółów

4 299,00 zł brutto

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

Przedwzmacniacz GOLD NOTE PH-5

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni


Opis produktu

  • Wysokiej klasy przedwzmacniacze phono Gold Note stały się bardziej przystępne.

PH-5 jest najnowszym z gamy przedwzmacniaczy gramofonowych Gold Note, zaprojektowanym w celu zapewnienia wysokiej jakości i doskonałej wydajności, która sprawiła, że ​​PH-10 i PH-1000 stały się sławne. Ilość nagród i wyróżnień, wielkość sprzedaży a przede wszystkim zadowolenie klientów na całym świecie, kazały nam stworzyć urządzenie z przystępną ceną, ale z wszystkimi najnowocześniejszymi funkcjami, którymi wyróżniają się nasze produkty. Wejście RCA akceptuje oba typy wkładek, zarówno MM jak MC. Oledowy wyświetlacz oferuje wybór krzywych EQ (RIAA, Decca London i American Columbia, każda z opcją rozszerzenia - Enhanced. Dodatkowa regulacja LOAD i GAIN, pozwala zagwarantować najwyższą elastyczność i wszechstronność, dzięki czemu idealnie dostroimy tor analogowy do praktycznie każdego parametru wkładki.

  • Aby każdy winyl był odtwarzany z odpowiednią krzywą korekcji

Przedwzmacniacz umożliwia wybór bezpośrednio poprzez dotykowy ekran, właściwej krzywej korekcji dla danej płyty winylowej, : RIAA, DECCA LONDON i AMERICAN COLUMBIA. Dzięki naszej zastrzeżonej technologii inspirowanej przez Georga Neumanna (pioniera fonografii , producenta słynnej frezarki do płyt), każda krzywa może zostać „ulepszona”, aby rozszerzyć pasmo przenoszenia do 50 kHz, jeszcze bardziej poprawiając scenę, dynamikę i rozdzielczość, gdy jest to wymagane. Setki wybitnych płyt zostało nagranych przed wprowadzeniem RIAA, warto więc posłuchać ich w taki sposób, jak zostały wyprodukowane, zbliżony do tego jak chcieli ich twórcy.

  • Analogowe serce, cyfrowy interfejs

H-5 to pierwszy produkt Gold Note zaprojektowany z interfejsem dotykowym ! Wszystkie ustawienia są łatwo dostępne i można je zmieniać dzięki innowacyjnemu i niezrównanie przyjaznemu dla użytkownika wyświetlaczowi, który pozwala wybierać i zarządzać wszystkimi opcjami w czasie rzeczywistym podczas odtwarzania muzyki.

Przedwzmacniacz gramofonowy oparty jest na całkowicie nowej konstrukcji, w której wykorzystaliśmy dotychczasową wiedzę i doświadczenie.

Interfejs cyfrowy jest połączony z w pełni analogowym sercem, rzeczywiście ścieżka sygnału jest przeprowadzona przez dyskretne komponenty wysokiej klasy i optymalizowana pod kątem skrócenia odległości i zminimalizowania możliwych zakłóceń. Każde ustawienie wybrane za pomocą ekranu dotykowego steruje torem audio, prowadząc sygnał za pomocą przekaźników.

PH-5 charakteryzuje się „analogową czystością”, która jest w stanie zapewnić najwyższą jakość dźwięku i wydobyć nawet najdrobniejsze szczegóły z płyty winylowej.

  • Dedykowane zewnętrzne zasilanie

Aby zmaksymalizować wydajność PH-5, opracowaliśmy również dedykowany, zewnętrzny zasilacz superindukcyjny, który umożliwia przedwzmacniaczowi gramofonowemu osiągnięcie pełnego potencjału, osiągając jeszcze wyższy poziom realizmu muzycznego, lepszą dynamikę i prawdziwą trójwymiarowość dźwięku.

Gold_Note_Logo.png

Specyfikacja techniczna:

Korekcja wzmacniacza: 3 EQ curves (RIAA, Decca London, American Columbia) z rozszerzeniem dla każdego wyboru
Filtr poddźwiękowy (subsoniczny): 10Hz / 36dB na oktawę
Pasmo przenoszenia: 20Hz - 20kHz +/- 0.3dB (Enhanced - 20Hz - 50kHz +/- 0.3dB)
THD (całkowite zniekształcenie harmoniczne): <0,05% @ 1kHz
Stosunek sygnału do szumu: 89dB
Zakres dynamiki: 105dB
Impedancja wyjściowa: 50Ω
Wyjścia: 1xRCA, 1xXLR
Wejścia analogowe: 1xRCA stereo MM/MC
Czułość wejściowa: 0,1 mV MC do 10 mV MM
Impedancja wejściowa: [10Ω 22Ω 47Ω 100Ω 220Ω 470Ω 1000Ω 22KΩ 47KΩ]
Impedancja wyjściowa: 50Ω
Pojemność wejściowa (MM): 220pF
Wzmocnienie: 60dB MC - 40dB MM z opcjami [0dB + 3dB + 6dB]
Zasilanie główne: 100V do 240V ▪ 50/60Hz (w zależności od rynku – nieregulowane)
Zużycie energii: zasilacz liniowy - 10 W
Bezpiecznik 0,5A F/T

Waga: 1.2 kg
Wymiary: 200mm W | 80mm H | 260 mm D

Wyposażenie opcjonalne: Zewnętrzny zasilacz PSU-5

Strona producenta

Recenzja i relacja odsłuchowa: HiFi Knights red. Marek Dyba

 

Produkty powiązane

Polecamy również

Ostatnio oglądane

Raty 0% - bez prowizji i odsetek...