Kategorie

Czyszczenie płyt

Czyszczenie płyt

Dowiedz się więcej >

Prostowanie płyt

Kalibracja gramofonu

Dowiedz się więcej >

Kalibracja gramofonu

Kalibracja gramofonu

Dowiedz się więcej >

Obniżka! Ramię tangencjalne CLEARAUDIO TT5 Zobacz większe

Ramię CLEARAUDIO TT5 *OUTLET

TA043/B

ClearAudio

NOWOŚĆ: Ramię tangencjalne CLEARAUDIO TT5.   Ramię tangencjalne - takie, dzięki któremu igła śledząc rowek przesuwa się po linni prostej - równolegle do osi płyty! Wkładka porusza się jakby znajdowała się w sferze nieważkości, zapewniając grotowi igły całkowicie nieskrępowany ruch przez rowek płyty. Zawieszenie uchwytu mocującego przetwornik przesuwa się dzięki niezwykle precyzyjnie wykonanemu łożysku V4 wewnątrz szklanej rurki, której ścianki zostały wypolerowane z najwyższą dokładnością.   - poprawa sceny, jej rozplanowania, naturalnych proporcji i powietrza - zagadnienie regulacji antiskatingu, równoważenia siły odśrodkowej – znika całkowicie      

Więcej szczegółów

8 253,00 zł brutto

-30%

11 790,00 zł brutto


Opis produktu

W ramioniach CLEARAUDIO, które są absolutnie oryginalnym opracowaniem firmy, wyeliminowano najsłabszy ze znanych element tych ramion, produkowanych przez inne firmy - automatykę. Igłę, na specjalnym wózeczku-sankach przesuwamy nad płytę ręcznie i ręcznie cofamy ten sam wózek po zakończeniu odsłuchu. 

Ramię można zamocować na tzw. Swing Base, aby uzyskać pełny, niczym nie ograniczony dostęp do płyty ułożonej na talerzu. 

* widoczne na zdjęciach wkładki nie stanowią części oferty

*egzemplarz po ekspozycji

 

 


Polecamy również

Ostatnio oglądane

Raty 0% - bez prowizji i odsetek...