Kategorie

Czyszczenie płyt

Czyszczenie płyt

Dowiedz się więcej >

Prostowanie płyt

Kalibracja gramofonu

Dowiedz się więcej >

Kalibracja gramofonu

Kalibracja gramofonu

Dowiedz się więcej >

Ramię KUZMA Stogi S 12 VTA

S 12 VTA

KUZMA

Ramie gramofonowe 12" z zawieszeniem typu unipivot. Dla zwiększenia stabilności i poprawienia tłumienia rezonansów zastosowano tłumienie olejowe. Okablowanie ramienia wykonano jednym odcinkiem przewodów od konektorów wkładki do wtyków. Rozwiązanie jakie zostało zastosowane w ramieniu pozwala na bardzo precyzyjną regulację VTA, którą można przeprowadzić w czasie rzeczywistym, a jednocześnie umożliwia montaż w punkcie montażu ramienia 9"

Więcej szczegółów

TOWAR DOSTĘPNY

13 700,00 zł brutto

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

Ramię KUZMA Stogi S 12 VTA

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni


Opis produktu

  • Ramię Stogi S w wersji 12 cali z w pełni precyzyjnie regulowaną wieżą VTA dopasowaną do standardowego 9-calowego dystansu ramienia. Ramię Stogi S 12 VTA łączy główne cechy ramion Stogi S & Stogi S 12 i 4Point, tj. łożysko typu unipivot, sztywną konstrukcję główki oraz unikalną wieżę VTA stosowaną w naszych najlepszych ramionach.
  • Konstrukcja jest zamontowana na sztywnej wieży VTA, która umożliwia regulację VTA (kąta śledzenia w pionie) w trakcie odtwarzania, bez utraty sztywności, ale z precyzją do 0,01 mm przy zerowym luzie i powtarzalności.
  • Ramię pasuje do gramofonów o standardowych rozmiarach, więc nie ma potrzeby wymiany gramofonu, aby doświadczyć zalet dłuższych ramion i precyzyjnej regulacji VTA.


Ogólny opis:


Jest to łożysko typu unipivot z unikalną, sztywną kwadratową główką wykonaną z solidnego aluminiowego bloku i podstawą z litego mosiądzu, które kontrolują wibracje i zapewniają stabilność ramienia. Wszystkie elementy ramienia są wykonane z bloków litego metalu, aby zapewnić tłumienie i zminimalizować rezonans. Unipivot jest umieszczony w misie olejowej, co zapewnia wyjątkowo niskie tarcie i wibracje łożyska. Łożyskowanie dla optymalnego śledzenia umiejscowione jest na wysokości odtwarzanej płyty. Silikonowe tłumienie kontroluje rezonans wkładki, a także zapewnia stabilność w kierunku azymutalnym.

Dwie przeciwwagi umożliwiają łatwą regulację siły śledzenia i azymutu. Precyzyjną regulację azymutu uzyskuje się poprzez obracanie poziomej śruby w przeciwwadze głównej, co nie wpływa na inne parametry ramienia i sprawia, że precyzyjna regulacja azymutu jest bardzo prosta.

Przewody są w jednym nieprzerwanym kawałku od headshella do złączy gramofonowych RCA (opcjonalnie XLR)

Specyfikacja techniczna:

Długość efektywna: 304,8mm
Odległość pivot to spindle: 291mm
Odległość montażowa: 212mm
Wysięg (overhang): 13,8mm
Przesunięcie osi wkładki (offset angle: 17,8°
Masa efektywna: 13g
Max masa wkładki standardowa przeciwwaga: 15g
Masa całkowita: 1750g

Okablowanie: Miedź, wtyki RCA (75pF)

Producent: KUZMA Ltd. Slovenia

Polecamy również

Pliki do pobrania

Ostatnio oglądane

Raty 0% - bez prowizji i odsetek...