Kategorie

Czyszczenie płyt

Czyszczenie płyt

Dowiedz się więcej >

Prostowanie płyt

Kalibracja gramofonu

Dowiedz się więcej >

Kalibracja gramofonu

Kalibracja gramofonu

Dowiedz się więcej >

Myjka SPIN-CLEAN Record Washer

SPIN-CLEAN

SPIN CLEAN

SPIN CLEAN - amerykańska wersja przystępnej cenowo myjki manualnej do płyt analogowych. Myjka Spin Clean usuwa z powierzchni płyty tłuste ślady palców i pozostawia powierzchnię płyty czystą z właściwościami antystatycznymi. Zabieg jest skuteczny i bardzo prosty: wykonujemy po trzy obroty płytą w każdą ze stron, następnie osuszamy i tyle... Koncentrat, który jest w zestawie pozwala na umycie ok. 500 płyt, jest bezpieczny, bezwonny  i biodegradowalny.      

Więcej szczegółów

TOWAR DOSTĘPNY

460,60 zł brutto

-6%

490,00 zł brutto


Opis produktu

O jakości odtwarzania płyty analogowej decyduje wiele czynników - od ustawienia gramofonu, ramienia i wkładki aż po kondycję płyty. Płyta winylowa nawet nowa, często wymaga przed odtworzeniem dokładnego wyczyszczenia. Zwykła szczoteczka nie wystarcza, dlatego opracowano wiele różnych metod, które są w stanie usunąć z rowka zanieczyszczenia.

Głównym elementem jest wanienka z wymiennymi aksamitnymi szczotkami, które pewnie otulają nośnik i czyszczą obie strony płyty jednocześnie. Skoncentrowany preparat SPIN-CLEAN WASHER FLUID, którym nasączone są szczotki wspomaga cały proces. 

Myjka jest przeznaczona do płyt wszystkich rodzajów płyt analogowych (33,45 i 78 rpm), usuwa odciski palców, tłuszcz i kurz oraz ładunki elektrostatyczne, nie zostawia osadu.

W zestawie:

- wanienka z pokrywką
- Washer Fluid 118ml (płyn w koncentracie do płyt)
- para szczotek
- chusteczki do osuszenia płyty po zabiegu
- rolki (para)

Produkt U.S.A. info

Polecamy również

Ostatnio oglądane

Raty 0% - bez prowizji i odsetek...