Kategorie

Czyszczenie płyt

Czyszczenie płyt

Dowiedz się więcej >

Prostowanie płyt

Kalibracja gramofonu

Dowiedz się więcej >

Kalibracja gramofonu

Kalibracja gramofonu

Dowiedz się więcej >

Szczoteczka do igły + Preparat LYRA SPT (Stylus Performance Treatment)

LYRA SPT

LYRA

Przeznaczenie SPT jest proste: służy utrzymaniu igły w jak największej czystości - tym samym wspomaga lepsze śledzenie rowka płyty - spowalnia zużycie nośnika i samej igły.   W przeciwieństwie do wielu innych preparatów, przy opracowywaniu SPT posłużono się intensywnymi testami odsłuchowymi. Działa dobrze nie tylko z własnymi modelami wkładek LYRA, lecz ma znaczący wpływ na jakość dźwięku każdej wkładki wysokiej klasy.        

Więcej szczegółów

190,00 zł brutto


Opis produktu

Skład chemiczny SPT oparty jest na najczystszej wodzie z dodatkiem biodegrodowalnego powierzchniowo czynnego środka. Preparat charakteryzuje łagodne działanie - nie wchodzi w reakcję ze spoiwem grota i wspornika - czego nie można powiedzieć o wielu innych preparatach podobnego zastosowania.

Polecamy z pełnym przekonaniem. 

LYRA SPT należy aplikować w minimalnych ilościach jedynie na grot igły za pomocą dołączonego pędzelka zwracając uwagę aby wspornik jak i inne elementy wkładki nie miały kontaktu z preparatem. Środek jest przeznaczony do częstego użycia - nawet przed każdym odtworzeniem płyty i lub tak często jak użytkownik uzna to za konieczne.

Pojemność fiolki 5ml

Producent: LYRA Co., Ltd. Japan

 

 

 


Polecamy również

Ostatnio oglądane

Raty 0% - bez prowizji i odsetek...