Kategorie

Czyszczenie płyt

Czyszczenie płyt

Dowiedz się więcej >

Prostowanie płyt

Kalibracja gramofonu

Dowiedz się więcej >

Kalibracja gramofonu

Kalibracja gramofonu

Dowiedz się więcej >

Rolka do czyszczenia płyt, Tonar Tacky - Cleaner

5973

Rolka do czyszczenia płyt winylowych Tonar Tacky - Cleaner wykonana jest ze specjalnie zaprojektowanego elastomeru gumowego, który nigdy nie traci swojej lepkości. Wystarczy delikatnie przesuwać rolką po powierzchni płyty, by usunąć kurz i zabrudzenia z rowków. Kiedy rolka sama się zabrudzi, wystarczy wyjąć ją z uchwytu i przemyć wodą z niewielką iloscią mydła. Po wysuszeniu rolki kawałkiem papieru zachowuje ona lepkość, którą charakteryzowała się od początku użytkowania.   Wygodny uchwyt i szeroka powierzchnia pozwalają szybko usunąć zanieczyszczenia z płyty.

Więcej szczegółów

Towar chwilowo niedostępny

155,00 zł brutto


Opis produktu

*Płytę należy ułożyć na płaskiej powierzchni - w tej roli bardzo dobrze sprawdzają się maty piankowe i gumowe. Czynność jest bardzo prosta - po usunięciu folii z rolki wałkujemy płytę wzdłuż rowków dociskając 

z wyczuciem. W trakcie czynności silikonowa powierzchnia wałka dostosowuje się kształtem do zagłębień ścieżki rekordu i wydobywa z niej nieczystości.

 

Producent:  TONAR Holenderski producent wkładek i akcesoriów gramofonowych.

  

 

* W roli podłoża czyszczonej płyty polecamy nie używać talerza gramofonu, może dojść do jego nieodwracalnego uszkodzenia !

 

 

Polecamy również

Ostatnio oglądane

Raty 0% - bez prowizji i odsetek...