Kategorie

Czyszczenie płyt

Czyszczenie płyt

Dowiedz się więcej >

Prostowanie płyt

Kalibracja gramofonu

Dowiedz się więcej >

Kalibracja gramofonu

Kalibracja gramofonu

Dowiedz się więcej >

Zestaw akcesoriów VinylSpot do gramofonu - SZCZOTKA-ŻEL-PŁYN do igły

VS SET

VinylSpot

Zestaw wysoko oceniany przrz recenzentów i użytkowników. Wygodna, antystatyczna szczotka z koziego włosia, nasączona olejkami antybakteryjnymi. Nowy żel do igły - z naturalnym olejkiem herbacianym. Płyn do igły gramofonowej - bez alkoholu. Nadaje się do współczesnym wkładek gramofonowych. Metalowe, praktyczne opakowanie.

Więcej szczegółów

155,00 zł brutto


Opis produktu

Specjalistyczny płyn do igły gramofonowej zawierający formułę ochronną dla współczesnych igieł gramofonowych z minimalną zawartością alkoholu. Pozwala na dokładne wyczyszczenie igły.

Zadaniem żelu jest ściągnięcie brudu z igły gramofonowej w bezpieczny i wygodny sposób. Wystarczy igłę gramofonową swobodnie zanurzyć w żelu a następnie wyjąć. Lepka substancja zdejmie brud z igły, ją samą pozostawi czystą.

Szczotka do codziennego czyszczenia płyt winylowych przed odsłuchem. Skutecznie zastępuje węglową. Gęste włosie, drewniana wygodna rączka, właściwości antystatyczne. Do stosowania na sucho i z użyciem płynu.

Do przemywania najlepiej stosować wodę destylowaną

* szczotka ulega naturalnemu zużyciu - jest "narzędziem" i materiałem eksploatacyjnym  jednocześnie - należy na bieżąco kontrolować jej kondycję i w razie potrzeby wymienić

Polecamy również

Ostatnio oglądane

Raty 0% - bez prowizji i odsetek...