Brak produktów
Płyn czyszczący jest ustawicznie filtrowany w trakcie pracy urządzenia. Filtr gąbkowy jest jednym z najistotniejszych elementów odpowiedzialnych za efektywność płynu czyszczącego. Zależnie od kondycji i ilości nagromadzonych zanieczyszczeń wymaga okresowego czyszczenia lub wymiany na nowy.
Wymienne gumki ściągające. Systematyczna kontrola i wymiana gwarantuje właściwy efekt. Wymiany należy dokonać gdy powierzchnia nośnika pozostaje mokra.
Wymienne rolki napędu - podobnie jak inne materiały eksploatacyjne ulegają ustawicznemu zużyciu. Podlegają wymianie gdy płyta przestaje obracać się płynnie.
Koncentrat do przygotowania 5L płynu do czyszczenia płyt analogowych w myjkach ultradźwiękowych i mniej skomplikowanych urządzeniach tego typu. Receptura przygotowana w oparciu o łagodne i biodegradowalne surfaktanty bez dodatku alkoholu. Preparat charakteryzuje wysoka skuteczność i właściwości antystatyczne. Płyn do płyt otrzymujemy przez zmieszanie z...
VINYL CLEANER Pro X to ultradźwiękowe, w pełni automatyczne urządzenie czyszczące do płyt analogowych. Standardowy cykl wymaga jedynie włożenia płyty i wciśnięcia przycisku START. Zwieńczeniem czyszczenia jest osuszenie płyty zakończone odpowiednią sygnalizacją. Prosta i intuicyjna obsługa, niezbędne akcesoria w komplecie.
Analogue Studio Record Stand Airer - wygodna i funkcjonalna podstawka pod płytę analogową separująca płytę od podłoża. Po przetarciu płyty można ją bezpiecznie odłożyć na podstawkę do wyschnięcia bez narażania nośnika na kontakt z zanieczyszczeniami.
Wymienne rolki czyszczące z mikrofibry. Systematyczna kontrola i ewentualna wymiana gwarantuje właściwy efekt zabiegu i bezpieczeństwo nośników.
Komplet materiałów eksploatacyjnych do wymiany po wyczyszczeniu 500 nośników.