Kategorie

Czyszczenie płyt

Czyszczenie płyt

Dowiedz się więcej >

Prostowanie płyt

Kalibracja gramofonu

Dowiedz się więcej >

Kalibracja gramofonu

Kalibracja gramofonu

Dowiedz się więcej >

Regulamin sklepu

 1. Sklep winyle.pl prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem Internetu. Dostawa towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej.
  Właścicielem sklepu winyle.pl jest firma Opus Tomasz Opowicz

  Adres przedsiębiorstwa:
  OPUS Tomasz Opowicz ul. Stefana Okrzei 5A, 71-272 Szczecin

  Adres do reklamacji:
  OPUS Tomasz Opowicz ul. Stefana Okrzei 5A, 71-272 Szczecin


  Organ rejestrowy: Prezydent miasta Szczecin
  Podmiot wpisany do Ewidencji Działalności gospodarczej pod numerem:
  EDGiP-6412/HG/051731/07

  REGON: 320259730
  NIP: 8561413212
 2. Po złożeniu zamówienia Klient otrzymuje za pośrednictwem poczty elektronicznej wiadomość potwierdzającą przyjęcie zamówienia do realizacji.
 3. Przyjęcie zamówienia do realizacji: - realizacja zamówienia rozpoczyna się po jego prawidłowym zarejestrowaniu w systemie sprzedaży.
 4. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że zamawiany towar jest dostępny w magazynie. W przypadku braku określonych pozycji znajdujących się w zamówieniu informujemy o stanie realizacji złożonej dyspozycji. Dopuszczamy możliwość realizacji częściowej, wydłużenia czasu oczekiwania oraz anulowanie całości zamówienia).
 5. Oferowane przez nas komponenty audio, akcesoria i płyty są nowe. Do każdego zamówienia w momencie przygotowania zamówionych pozycji do wysyłki wystawiany jest dowód zakupu w postaci paragonu lub na życzenie faktury VAT.
 6. Klient może wprowadzić zmiany w zamówieniu do momentu wystawienia dowodu zakupu. Klient może wycofać złożone zamówienie w całości do momentu jego wysłania. Wprowadzanie powyższych zmian możliwe jest poprzez kontakt z biurem za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie.
 7. Wszystkie ceny podawane są w nowych polskich złotych. Podana przy każdym towarze cena jest wiążąca w chwili złożenia przez Klienta zamówienia. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian. Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez Klienta i określony w zamówieniu sposób.
 8. Nie udzielamy gwarancji na produkty używane.
 9. Opis procedury reklamacji:

  Kupujący może składać reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem biuro@winyle.pl lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy:
  OPUS Tomasz Opowicz ul. Stefana Okrzei 5A, 71-272 Szczecin

  Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej:

  - imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego,
  - datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji,
  - przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego,
  - wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację

  Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie.
  Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci.
  Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

  Adres wysyłki towaru do naprawy j.w. lub w przypadku "Gwarancji producenta" pod adres serwisu zewnętrznego określony w karcie gwarancyjnej.
 10. Koszt dostawy jest uzależniony od wielkości zamówienia i wynosi odpowiednio w zależności od sposobu dostawy:

  12,90 pln - przesyłka Paczkomat InPost - czas dostawy (2-3 dni)
  14,90 pln - przesyłka Paczkomat InPost "Za pobraniem" - czas dostawy (2-3 dni)
  19,90 pln - przesyłka DHL - czas dostawy 24-48h
  24,90 pln - przesyłka DHL  „Za pobraniem” - czas dostawy 24-48h

  Towar jest wysyłany w terminie 1 dnia roboczego od złożenia zamówienia, z zastrzeżeniem opcji płatności „przelewem tradycyjnym na konto” i „Płatności on-line” towary są wysyłane na adres wskazany przez Klienta w terminie 1 dnia roboczego licząc od dnia, w którym należność za towar została zaksięgowania na rachunku bankowym sklepu winyle.pl

  Dostawa towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej.

  Nauczeni doświadczeniem - w trosce o kondycję przesyłek zamówienia realizujemy od poniedziałku do czwartku. Bezpośrednio przed końcem tygodnia jedynie na wyraźne życzenie Klienta.

  Odbiór osobisty w biurze naszej firmy pod adresem:

  winyle.pl / OPUS
  ul. Stefana Okrzei 5A
  71-272 Szczecin


  Na całkowity koszt przesyłki składają się opłata pobierana przez pocztę lub kuriera oraz koszt opakowania. Inne formy, takie jak odbiór osobisty wymagają wcześniejszego kontaktu. Zamawiając dostawę do domu, możecie Państwo zapłacić za zamówiony towar gotówką przy odbiorze lub wybrać inną formę płatności:

  - przelew na konto nr 39 1940 1076 3015 9969 0000 0000
  - płatność w systemie PayPal,
  - zapłata kartą płatniczą za pośrednictwem operatorów DOTPAY, Paynow (karta kredytowa zostaje obciążona w momencie dokonania płatności)
  - zapłata w systemie ratalnym eRaty za pośrednictwem Santander Consumer Bank S.A.
 11. Umowa sprzedaży zawierana jest między Klientem a OPUS Tomasz Opowicz. Utrwalenie, zabezpieczenie i udostępnienie istotnych postanowień zawieranej umowy następuje przez wydrukowanie i przekazanie Klientowi wraz z przesyłką dowodu zakupu.
 12. Umowa sprzedaży towarów zawierana jest zgodnie z prawem polskim i w języku polskim.
  Zwroty - Prawo odstąpienia od umowy:
  W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług – zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności.

  Aby odstąpić od umowy sprzedaży należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli i załączyć je do zwracanego towaru, lub przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail: biuro@winyle.pl. Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej.
  Przesyłkę należy nadać pod adres: OPUS Tomasz Opowicz ul. Okrzei 5A, 71-272 Szczecin

  Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy (oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy):
  (adres sprzedającego)
  Ja (imię i nazwisko kupującego) niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: (nazwy kupionych przedmiotów), numer zamówienia lub oferty w serwisie aukcyjnym.
  Data zawarcia umowy to (data), data odbioru przedmiotów (data).
  Imię i nazwisko: (imię i nazwisko kupującego)
  Adres: (adres kupującego)
  Data: (data odstąpienia od umowy)
  Podpis: (tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej)

  Koszt zwrotu rzeczy: W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru.

  Wyłączenie prawa odstąpienia: Prawo do odstąpienia od umowy przez konsumenta jest wyłączone w przypadku:

  - nagrań muzycznych i audiowizualnych oraz programów komputerowych zapisanych na informatycznych nośnikach danych po usunięciu przez konsumenta ich oryginalnego opakowania
  - świadczeń o właściwościach określonych przez Konsumenta w złożonym przez niego zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą, innymi słowy, towarów zindywidualizowanych na specjalne zamówienie klienta.
 13. Obowiązek dostarczenia rzeczy bez wad: Oświadczam, że zobowiązuję się dostarczyć rzecz bez wad, z wyłączeniem wad wskazanych w ofercie sprzedaży.
 14. Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay oraz systemu Przelewy24.
 15. Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Szczecinie. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: http://www.uokik.gov.pl, w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich”.

Odnośnik do wersji wcześniejszej: Regulamin obowiązujący do 25.12.2014


Raty 0% - bez prowizji i odsetek...