Kategorie

Czyszczenie płyt

Czyszczenie płyt

Dowiedz się więcej >

Prostowanie płyt

Kalibracja gramofonu

Dowiedz się więcej >

Kalibracja gramofonu

Kalibracja gramofonu

Dowiedz się więcej >

Stabilizator Mobile Fidelity Super HeavyWeight

MFESHW

Mobile Fidelity

Stabilizator Mobile Fidelity Super HeavyWeight nie przypomina żadnego innego docisku, jakiego kiedykolwiek używałeś. Opracowany we współpracy z inżynierami HRS (Harmonic Resolution Systems), kompatybilny nawet z najbardziej masywnymi talerzami. Oprócz doskonałego połączenia, Super HeavyWeight dosłownie odprowadza szum/przydźwięk z rowka od rysika, słyszalnie poprawiając wyrazistość i siłę uderzenia. To prawda: Super Heavyweight działa jak urządzenie rozpraszające hałas, które eliminuje rezonans, podnosi rozdzielczość i poprawia stabilność - atuty, które przekładają się na większą dynamikę, mocniejsze podstawy instrumentalne i lepszą definicję.

Więcej szczegółów

TOWAR DOSTĘPNY

1 299,00 zł brutto

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

Stabilizator Mobile Fidelity Super HeavyWeight

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni


Opis produktu

Stabilizator MoFi jest wykonany z zastrzeżonego polimeru HRS wybranego ze względu na jego właściwości pochłaniające rezonans, Super HeavyWeight ma starannie dobraną masę, która nie będzie obciążać silnika, zawieszenia ani łożyska gramofonu. Zbudowany z obrobionej maszynowo aluminiowej powłoki zewnętrznej, jest łatwy do uchwycenia.

Uniwersalna konstrukcja bez gwintu sprawia, że ​​jest prosty i szybki w użyciu. Dla większego bezpieczeństwa Super HeavyWeight ma miękki polimerowy spód, który nie uszkodzi płyty winylowej.

Informacje techniczne:

Masa: 367g
Średnica: 75mm
Wysokość: 34mm

Produkt Mobile Fidelity Sound Lab U.S.A.

Produkty powiązane

Polecamy również

Ostatnio oglądane

Raty 0% - bez prowizji i odsetek...