Kategorie

Czyszczenie płyt

Czyszczenie płyt

Dowiedz się więcej >

Prostowanie płyt

Kalibracja gramofonu

Dowiedz się więcej >

Kalibracja gramofonu

Kalibracja gramofonu

Dowiedz się więcej >

Bruce Springsteen & The E-Street Band - Greetings From Asbury Park N.J., 180g SuperVinyl, Limited, Mobile Fidelity U.S.A. 2023 Zobacz większe

Bruce Springsteen & The E-Street Band - Greetings From Asbury Park N.J., 180g SuperVinyl, Limited, Mobile Fidelity U.S.A. 2023

UD1S 1-055

Mobile Fidelity Sound Lab

ULTRADISC ONE-STEP BOX Z DEBIUTANCKIM ALBUMEM BRUCE'A SPRINGSTEENA Z 1973 ROKU, WYDAWNICTWO LIMITOWANE DO 7.500 EGZEMPLARZY Wyjątkowe winylowe wydawnictwo - UltraDisc One-Step 180g 33RPM firmy Mobile Fidelity, materiał pochodzący  z oryginalnych taśm analogowych, tłoczenie w RTI na płycie winylowej MoFi SuperVinyl, ściśle limitowane do 7500 numerowanych egzemplarzy. Dzięki takim zaletom SuperVinyl jak prawie nieistniejący poziom szumów  „Greetings from Asbury Park, N.J.” brzmi z wyjątkową przejrzystością, bezpośredniością i ogromną dawką emocji. Nagranie niemal przenosi do nowojorskiego biura, w którym Springsteen w towarzystwie ówczesnego menadżera Mike’a Appela zagrał kilka oryginalnych utworów dla legendarnego dyrektora Columbia Records, Johna Hammonda i gdzie w konsekwencji podpisał kontrakt płytowy.

Więcej szczegółów

659,90 zł brutto

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

Bruce Springsteen & The E-Street Band - Greetings From Asbury Park N.J., 180g SuperVinyl, Limited, Mobile Fidelity U.S.A. 2023

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni


Opis produktu

Debiutancki album studyjny Bruce’a Springsteena "Greetings from Asbury Park, N.J." wydany pierwotnie w 1973 przez Columbia Records. Nagrany wraz z grupą towarzyszącą Springsteena The E Street Band, uplasował się na 60 miejscu listy Billboard 200.
W 2003 Greetings from Asbury Park, N.J. został sklasyfikowany na 379 miejscu listy 500 albumów wszech czasów dwutygodnika „Rolling Stone”.

Edycja UD1S posiada prawie niesłyszalny poziom szumów, jest zaproszeniem do delektowania się scenami dźwiękowymi klasy referencyjnej, wciągającą gładkością, poszukiwaną separacją instrumentalną, trójwymiarowym obrazowaniem i doskonałym balansem tonalnym. Odsłuchy można przeprowadzić dużą głośnością bez kompromisów i zmęczenia, jest to płyta demonstracyjna na wieki - takiej, jakiej już się nie robi. To jest właśnie ta jakość, dla której  inwestuje się w wysokiej klasy sprzęt audio.

MoFi SuperVinyl to nowa, opatentowana formuła opracowana przez NEOTECH i RTI mająca na celu poprawę dwóch konkretnych obszarów: redukcji szumów i lepszej definicji rowków. Kompozycja winylowa zawiera nowy bezwęglowy barwnik (widać to pod światło) i tworzy najcichszą powierzchnię na świecie. To formuła o wysokiej rozdzielczości pozwalająca na tworzenie gładkich rowków, które są nie do odróżnienia od oryginalnego lakieru. Mobile Fidelity Sound Lab uważa, że SuperVinyl zapewnia wrażenia odsłuchowe najbliższe temu, co słyszymy w laboratorium masteringowym.

Format: 1LP 180g SuperVinyl, 33RPM, Limited
Wydanie: Mobile Fidelity Sound Lab, U.S.A. 2023, UD1S 1-055

info: www.mofi.com

Side A:

1. Blinded By The Light
2. Growin' Up
3. Mary Queen Of Arkansas
4. Does This Bus Stop At 82nd Street?
5. Lost In The Flood

Side B:

1. The Angel
2. For You
3. Spirit In The Night
4. It's Hard To Be A Saint In The City

Produkty powiązane

Polecamy również

Ostatnio oglądane

Raty 0% - bez prowizji i odsetek...