Kategorie

Czyszczenie płyt

Czyszczenie płyt

Dowiedz się więcej >

Prostowanie płyt

Kalibracja gramofonu

Dowiedz się więcej >

Kalibracja gramofonu

Kalibracja gramofonu

Dowiedz się więcej >

Run-DMC - King Of Rock, LP HQ180g SuperVinyl, Mobile Fidelity U.S.A. 2023 r. Zobacz większe

Run-DMC - King Of Rock, LP HQ180g SuperVinyl, Mobile Fidelity U.S.A. 2023 r.

MFSV 1-535

Mobile Fidelity Sound Lab

Wyjątkowe, limitowane i numerowane wydawnictwo od firmy Mobile Fidelity, na SuperVinyl 180g - to zdecydowanie najlepiej brzmiąca wersja tego monumentalnego nagrania. Ta winylowa reedycja prezentuje tą platynową płytę w audiofilskiej jakości. Korzystając z wyjątkowo niskiego poziomu szumów, doskonałej definicji rytmu i wyjątkowo cichych powierzchni, SuperVinyl King of Rock brzmi teraz z przejrzystością, bezpośredniością i "uderzeniem"  na poziomie instynktownym, który wyjątkowo oddaje  artyzm i talent muzyków.

Więcej szczegółów

369,90 zł brutto

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

Run-DMC - King Of Rock, LP HQ180g SuperVinyl, Mobile Fidelity U.S.A. 2023 r.

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni


Opis produktu

Wydany w 1983 roku pierwszy singel tria It's Like That/ Sucker M.C.'s był zupełnie niepodobny do muzyki rap nagrywanej w tym czasie.  Singiel został okrzyknięty pierwszym nagraniem "nowej szkoły" hip-hop. Jego oryginalność polegała nie tylko na użyciu mocnych bębnów i śmiałości tekstu, ale również na niespotykanej dotąd technice rymowania: Run kończył linijki zaczynane przez D.M.C. i na odwrót.

Gdy w 1985 roku ukazał się drugi album grupy pt. King of Rock, grupa stała się najbardziej znanym i wpływowym zespołem hip-hopowym w Ameryce. Jak sam tytuł albumu wskazuje, w utworach słychać ciężkie rockowe gitary. Następną płytę, "Raising Hell", poprzedził singel "Walk This Way" - cover utworu Aerosmith. Członkowie Aerosmith, Steven Tyler i Joe Perry wzięli udział w nagraniu, a piosenka stała się największym hitem RUN-D.M.C., nie tylko wśród fanów hip-hopu, ale również wśród miłośników rocka.


MoFi SuperVinyl to nowa, opatentowana formuła opracowana przez NEOTECH i RTI mająca na celu poprawę dwóch konkretnych obszarów: redukcji szumów i lepszej definicji rowków. Kompozycja winylowa zawiera nowy bezwęglowy barwnik (widać to pod światło) i tworzy najcichszą powierzchnię na świecie. To formuła o wysokiej rozdzielczości pozwalająca na tworzenie gładkich rowków, które są nie do odróżnienia od oryginalnego lakieru. Mobile Fidelity Sound Lab uważa, że SuperVinyl zapewnia wrażenia odsłuchowe najbliższe temu, co słyszymy w laboratorium masteringowym.

 

Zremasterowana wersja przygotowana w laboratorium Mobile Fidelity - Original Master Recording GAIN 2™ Specially plated and pressed on 180g Hight-Definition Vinyl, SuperVinyl, edycja limitowana i numerowana, okładka standard.

Wydanie: Hip Hop 50th Anniversary/MoFi SuperVinyl
Mobile Fidelity Sound Lab, U.S.A. MFSV 1-535, 2023 r.

info: mofi.com

Utwory:

Side A:

1. Rock the House
2. King of Rock
3. You Talk Too Much
4. Jam-Master Jammin'
5. Roots, Rap, Reggae

Side B:

1. Can You Rock It Like This
2. You're Blind
3. It's Not Funny
4. Daryll and Joe (Krush-Groove 3)

Polecamy również

Ostatnio oglądane

Raty 0% - bez prowizji i odsetek...