Kategorie

Czyszczenie płyt

Czyszczenie płyt

Dowiedz się więcej >

Prostowanie płyt

Kalibracja gramofonu

Dowiedz się więcej >

Kalibracja gramofonu

Kalibracja gramofonu

Dowiedz się więcej >

Big Brother & The Holding Company - Cheap Thrills,  2LP HQ180G, Mobile Fidelity U.S.A. 2016 Zobacz większe

Big Brother & The Holding Company - Cheap Thrills, 2LP HQ180G, 45RPM, Mobile Fidelity U.S.A. 2016

MFSL 2-453

Analogowa reedycja kultowego albumu "Cheap Thrills" amerykańskiego zespołu rockowego Big Brother And The Holding Company od Mobile Fidelity - gwaranta audiofilskiego brzmienia. Tłoczenie na wyjątkowo cichym podwójnym 180g High Definition Vinyl w RTI z prędkością 45RPM zyskuje na zwiększonej przestrzenności, uderzeniu, energii, tempie i dynamice. Śpiew Joplin pełen siły huraganu rozbrzmiewa fakturą, szorstkością i głośnością. Zachwycająca gama instrumentalnych kolorów i tonów pojawia się z wyraźniejszą separacją i głębią. Podczas gdy w poprzednich wydaniach zespół i głos Joplin konkurowały ze sobą o miejsce, tu oba wyłaniają się jako odrębne byty.  Zawsze znany ze swojej surowości, Cheap Thrills brzmi tu tak żywo, jak to tylko możliwe, Mobile Fidelity udało się oddać ten  nieskażony portret nerwowego rock n' rolla z jego żywiołowym entuzjazmem i olbrzymią determinacją.

Więcej szczegółów

399,90 zł brutto


Opis produktu

"Cheap Thrills" – drugi studyjny album zespołu Big Brother and the Holding Company i jednocześnie ostatni z Janis Joplin jako wokalistką. Wydany latem 1968 roku, osiągnął pierwsze miejsce na liście Billboard i pozostał na tym miejscu przez osiem tygodni. Ogromną popularnością cieszył się także singiel z powyższego albumu, "Piece of my Heart" . "Cheap Thrills"  został uznany najlepszym albumem 1968 roku.  W rankingu 500 najlepszych albumów wszech czasów magazynu Rolling Stone zajął 338 miejsce.

Nagranie zremasterowane, przygotowane w laboratorium Mobile Fidelity - Original Master Recording, GAIN 2™ Ultra Analog LP 180g Series

 

Wydanie limitowane, numerowane.
Nośniki w antystatycznych okładkach Mobile Fidelity Record Sleeves.

Wydanie: 2LP 180g Hight Definintion Vinyl, 45 RPM,  Mobile Fidelity Sound Lab. U.S.A. 2016 r., MFSL 2-453

info: mofi.com

Utwory:

Side A:

1. Combination Of The Two
2. I Need A Man To Love

Side B:

1. Summertime
2. Piece Of My Heart

Side C:

1. Turtle Blues
2. Oh, Sweet Mary

Side D:

1.Ball And Chain


Polecamy również

Ostatnio oglądane

Raty 0% - bez prowizji i odsetek...