Kategorie

Czyszczenie płyt

Czyszczenie płyt

Dowiedz się więcej >

Prostowanie płyt

Kalibracja gramofonu

Dowiedz się więcej >

Kalibracja gramofonu

Kalibracja gramofonu

Dowiedz się więcej >

Nowy Eric Clapton - Unplugged, 2LP 180g SuperVinyl, 45RPM, Limited, Mobile Fidelity U.S.A. 2022 Zobacz większe

Eric Clapton - Unplugged, 2LP 180g SuperVinyl, 45RPM, Limited, Mobile Fidelity U.S.A. 2022

UD1S 2-020

Mobile Fidelity Sound Lab

ULTRADISC ONE-STEP BOX Z UNPLUGGED ERICA CLAPTONA, WYDAWNICTWO LIMITOWANE DO 10.000 NUMEROWANYCH EGZEMPLARZY Unplugged - Erica Claptona to znacznie więcej niż album. Pozostaje majestatycznym obrazem chwili w czasie; nieskazitelnym spojrzeniem w duszę jednego z najbardziej legendarnych artystów muzycznych; wizjonerską podróżą do inspiracji, które pomogły ukształtować charakter Claptona; ponowną eksploracją i ponowną oceną głęboko zakorzenionych emocji; kontynuacją dziedzictwa bluesa; budulcem, na którym wyrósł podgatunek; platformą startową zarówno dla późniejszego odrodzenia kariery, jak i odkrycia. Odwieczny ulubieniec audiofilów i najlepiej sprzedające się wydawnictwo koncertowe wszechczasów, Unplugged nabiera teraz nieodpartego blasku, który naprawdę daje mu miejsce w pierwszym rzędzie w Bray Film Studios.

Więcej szczegółów

999,00 zł brutto

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

Eric Clapton - Unplugged, 2LP 180g SuperVinyl, 45RPM, Limited, Mobile Fidelity U.S.A. 2022

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni


Opis produktu

Wydawnictwo ściśle limitowane do 10 000 numerowanych egzemplarzy. Kolekcjonerska edycja ultra hi-fi UltraDisc One-Step na dwóch 180 gramowych płytach SuperVinyl, na 45RPM od firmy Mobile Fidelity, która przewyższa brzmienie jakiejkolwiek wcześniejszej wersji, usuwa wszelkie ograniczenia, zapewniając przejrzystą, żywą i pełną niuansów płytę,  która zdobyła sześć nagród Grammy – w tym nagrody za Album Roku, Najlepszy męski występ wokalny rockowy i Najlepszy Piosenka rockowa. Rozległość i głębia sceny dźwiękowej, pełnia tonów, naturalne trzaskanie i rozciąganie strun gitary, realistyczne wznoszenie i zanikanie poszczególnych nut oraz rolowanie wokalu Claptona – wszystko to osiąga poziom demonstracyjny.


Edycja UD1S posiada prawie niesłyszalny poziom szumów, jest zaproszeniem do delektowania się scenami dźwiękowymi klasy referencyjnej, wciągającą gładkością, poszukiwaną separacją instrumentalną, trójwymiarowym obrazowaniem i doskonałym balansem tonalnym. Odsłuchy można przeprowadzić dużą głośnością bez kompromisów i zmęczenia, jest to płyta demonstracyjna na wieki - takiej, jakiej już się nie robi. To jest właśnie ta jakość, dla której  inwestuje się w wysokiej klasy sprzęt audio.

MoFi SuperVinyl to nowa, opatentowana formuła opracowana przez NEOTECH i RTI mająca na celu poprawę dwóch konkretnych obszarów: redukcji szumów i lepszej definicji rowków. Kompozycja winylowa zawiera nowy bezwęglowy barwnik (widać to pod światło) i tworzy najcichszą powierzchnię na świecie. To formuła o wysokiej rozdzielczości pozwalająca na tworzenie gładkich rowków, które są nie do odróżnienia od oryginalnego lakieru. Mobile Fidelity Sound Lab uważa, że SuperVinyl zapewnia wrażenia odsłuchowe najbliższe temu, co słyszymy w laboratorium masteringowym.

Format: 2LP 180g SuperVinyl, 45RPM, Limited
Wydanie: Mobile Fidelity Sound Lab, U.S.A. 2022, UD1S 2-020

info: www.mofi.com

Side A:

1. Signe
2. Before You Accuse Me
3. Hey Hey
4. Tears in Heaven

Side B:

1. Lonely Stranger
2. Nobody Knows When You're Down and Out
3. Layla

Side C:

1. Running on Faith
2. Walkin' Blues
3. Alberta
4. San Francisco Bay Blues

Side D:

1. Malted Milk
2. Old Love
3. Rollin' & Tumblin'

Produkty powiązane

Polecamy również

Ostatnio oglądane

Raty 0% - bez prowizji i odsetek...