Kategorie

Czyszczenie płyt

Czyszczenie płyt

Dowiedz się więcej >

Prostowanie płyt

Kalibracja gramofonu

Dowiedz się więcej >

Kalibracja gramofonu

Kalibracja gramofonu

Dowiedz się więcej >

Koperty antystatyczne 12" PREMIUM Classic C110 - BEZ NAROŻNIKÓW

WNL

Koperty antystatyczne klasy PREMIUM w najbardziej rozpoznawalnej i klasycznej wersji do płyt w rozmiarze 12" (rozmiar regularny) Ścięte na rożniki dla wygody.   Stosowane przez utytułowane tłocznie i wydawnictwa europejskie - papier 110g klasy premium - rozmiar 12" - antystatyczne - bezpyłowe - bezkwasowe  

Więcej szczegółów

39,90 zł brutto

  • 25 szt.
  • 50 szt.
  • 100 szt.

Opis produktu

Warstwa zewnętrzna to gładki papier klasy premium o delikatnej kremowej barwie. Otrzymywany jest z niebielonej masy celulozowej o długich włóknach, bez dodatku rozjaśniaczy optycznych i składników z recyklingu.

Papier jest bezpyłowy i bezkwasowy (wysokie pH) Wnętrze koperty pokryte warstwą folii polietylenowej HDPE (wysoka gęstość). Jest antystatyczna i nie zawiera w składzie tzw. plastyfikatorów, które mogą wchodzić w reakcję z powierzchnią płyty prowadząc do polimeryzacji.

Okno na lebel znajduje się po obu stronach koperty, jedna z krawędzi otwartego boku jest delikatnie dłuższa dla ułatwienia chowania nośnika.

Koperty tego typu są niezbędnym elementem zabiegów kosmetycznych nośników analogowych - dzięki kopercie płyta przechowywan jest w odpowiednich warunkach i zachowuje właściwości antystatyczne.

Dla wygody koperty mają ścięte narożniki

Wymiary 304 x 309 +-2mm
Kolor: ivory (kość słoniowa)
Gramatura papieru: 110g
Okno z obu stron


Made in EU
- produkt nowy, magazynowany w odpowiednich warunkach
- przesyłka właściwie zabezpieczona przed wilgocią

Polecamy również

Ostatnio oglądane

Raty 0% - bez prowizji i odsetek...