Kategorie

Czyszczenie płyt

Czyszczenie płyt

Dowiedz się więcej >

Prostowanie płyt

Kalibracja gramofonu

Dowiedz się więcej >

Kalibracja gramofonu

Kalibracja gramofonu

Dowiedz się więcej >

CHORD Mojo - Przetwornik cyfrowo-analogowy / wzmacniacz słuchawkowy

Mojo

CHORD

Mojo to bezkompromisowy USB-DAC i wzmacniacz słuchawkowy rozmiarów kieszonkowych o potężnych możliwościach, opartych na technice zaczerpniętej z high-endowych DAC-ów Chorda. Aluminiowa obudowa, ozdobiona manipulatorami, których zmieniające się kolory kodują uruchomione funkcje jest wypełniona zaawansowanymi przetwornikami i procesorami zapewniającymi kompatybilność z PCM do 768 kHz i DSD do DSD 256. Wystarczy połączyć go z urządzeniem mobilnym (iOS, Android, Windows) lub komputerem (PC lub Mac), podłączyć słuchawki i cieszyć się z krystalicznie czystego dźwięku, prawie jak w studiu nagrań.

Więcej szczegółów

1 690,00 zł brutto

-600,00 zł

2 290,00 zł brutto


Opis produktu

logo%20chord%20black_zpsbsjbqpdl.jpg

Brytyjski Chord, mając za sobą wielki sukces przetwornika Hugo, poczynił krok dalej - właśnie w kierunku mobilności. Tak powstał Mojo - w pełni przenośny słuchawkowy DAC z dwoma wejściami cyfrowymi, który bez problemu i konieczności instalacji sterowników współpracuje zarówno ze smartfonami i tabletami (Android, iOS), jak i z komputerem czy dowolnym źródłem sygnału optycznego.

Mimo daleko posuniętej miniaturyzacji, Mojo odtwarza każdy materiał muzyczny - natywnie - bez względu na to, czy będzie do PCM (384 kHz), czy też poczwórne DSD (11,2 MHz). Autentyczną sensacją jest jednak to jak wyrafinowany dźwięk proponuje ten maluch - już nawet nie w kategorii urządzeń mobilnych, ale w ogóle. Dzięki wielkiej mocy (rzędu 1 W) i pomijalnie małej impedancji wyjściowej (warto podkreślić, że wyjścia są zdublowane) Mojo bez trudu wysterowuje każde słuchawki dynamiczne i planarne, oferując przy tym zadziwiająco soczyste, dynamiczne i żywe brzmienie o obszernej i dokładnej stereofonii. Poprawa dźwięku, jaką oferuje w stosunku do wyjścia słuchawkowego smartfona czy tabletu, jest po prostu olbrzymia.

To autentyczny "killer" wśród audiofilskich DAP-ów.

Dane techniczne:

Moc ciągła 600 Ohm: 35mW, 8 Ohm: 720mW5
Typ Tranzystorowy
Stosunek sygnał/szum 120dB
Zniekształcenia THD 0.00017%
Separacja kanałów 125 dB
Impedancja wyjściowa 75 mΩ

Wejścia:

1x Micro USB 768kHz/32-bit Capable Input
1x 3.5 mm Jack Coaxial 768kHz/32-bit Capable Input
1x Optical TOSLINK 192kHz/24-bit Capable Input
1x 1 amp Micro USB Charging Port Input

Wyjście: 2x 3.5 mm słuchawkowe

Masa 180 g
Wymiary 82 mm x 60 mm x 22 mm

Gwarancja 24 m-ce

 

 

Strona producenta

 


 

Polecamy również

Pliki do pobrania

Ostatnio oglądane

Raty 0% - bez prowizji i odsetek...