Kategorie

Czyszczenie płyt

Czyszczenie płyt

Dowiedz się więcej >

Prostowanie płyt

Kalibracja gramofonu

Dowiedz się więcej >

Kalibracja gramofonu

Kalibracja gramofonu

Dowiedz się więcej >

Szczoteczka welurowa Mobile Fidelity + Mata

MOFI BRUSH MATA

Mobile Fidelity

Komplet będący udanym połączeniem świetnej szczotki do płyt i bezpiecznego podłoża. Bez obaw przed uszkodzeniem nośnika można solidnie docisnąć szczotkę tak by aksamitne włoski dostały sie najgłębiej jak to możliwe.   Mobile Fidelity Record Brush to welurowa szczotka do płyt analogowych.  - bardzo wygodna i efektywna dzięki ergonomicznemu uchwytowi i szerokiej powierzchni - welurowe włoski szczotki sięgają głęboko w rowki płyty i usuwają zalegający kurz oraz w przypadku płyt nowych pozostałości poprodukcyjne - do użytku manualnego, jak i z wykorzystaniem myjki mechanicznej - do czyszczenia "na sucho" oraz z pomocą fluidu - zanieczyszczenia z poduszki usuwamy za pomocą  nieużywanej szczoteczki do zębów lub innej podobnej. Nagromadzone w większej ilości zanieczyszczenia należy przepłukać destylowaną wodą. - wymienne, samoprzylepne pady      

Więcej szczegółów

Towar chwilowo niedostępny

169,90 zł brutto

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

Szczoteczka welurowa Mobile Fidelity + Mata

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni


Opis produktu

Szczotka Mobile Fidelity Record Brush pozwoli na dokładne wyczyszczenie 100-150 płyt analogowych - tyle umożliwia właściwa kondycja welurowej poduszki, którą następnie wymieniamy.

Mata: 

Cleaning Work Mat to mata robocza służąca jako bezpieczne podłoże dla płyty analogowej lub CD/DVD. Składa się z pięciu elementów łączonych ze sobą na czas czyszczenia nośnika.

Jest wykonana z miękkiej, gęstej gąbki, umieszczona na niej płyta przylega idealnie i nie obraca się w trakcie czyszczenia.

Polecamy również

Ostatnio oglądane

Raty 0% - bez prowizji i odsetek...