Kategorie

Czyszczenie płyt

Czyszczenie płyt

Dowiedz się więcej >

Prostowanie płyt

Kalibracja gramofonu

Dowiedz się więcej >

Kalibracja gramofonu

Kalibracja gramofonu

Dowiedz się więcej >

Nowy Mata grafitowa VinylSpot Antystyczna dwuwarstwowa Zobacz większe

Mata grafitowa VinylSpot Antystyczna dwuwarstwowa

VS GRAFIT MAT

VinylSpot

Trzecie w świecie a pierwsze w Polsce i prawdopodobnie w Europie  rozwiązanie łączące kompletne właściwości antystatyczne grafitu (czystość 99,99%) oraz jego wyjątkowe cechy soniczne. Testujący to rozwiązanie (gramofony Transrotor, Acoutic Solid, Piooner PL 90) stwierdzają – cytuję  „znacząca poprawa klarowności dźwięku, ładniej  i dokładniej eksponowane górne pasmo , absolutnie doskonałe właściwości zdejmowania ładunków elektrostatycznych” A przecież w doskonałych systemach poprawę dźwięku mierzymy w subtelnych różnicach i często bardzo wysoką ceną tej poprawy. Bez wątpienia jest to produkt przeznaczony dla wymagających słuchaczy.

Więcej szczegółów

Towar chwilowo niedostępny

349,00 zł brutto

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

Mata grafitowa VinylSpot Antystyczna dwuwarstwowa

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni


Opis produktu

Mata grafitowa ma specyficzną, miękką i delikatną strukturę. W czasie użytkowania może się rysować, co nie ma żadnego wpływu na jej właściwości.

Ze względu na bardzo trudny i żmudny proces ręcznej produkcji , grafit może posiadać niewielkie ryski i nierówności struktur – bez wpływu na dźwięk i właściwości antystatyczne.

Jest to całkowicie naturalny, prasowany pod wysokim ciśnieniem bardzo kruchy materiał. Dla potrzeb tego produktu grafit został naklejony na 1 mm delrin, co daje gwarancję trwałości struktury węgla.

Źródło: vinylspot.pl
  • Średnica:  290 mm
  • Grubość całkowita: 2,2 mm
  • Materiał dwuwarstwowy: grafit + delrin

Profesjonalna weryfikacja - na najlepszym możliwym sprzęcie i u najlepszego recenzenta (red. Marek Dyba) - artykuł HiFi Knights

Polecamy również

Ostatnio oglądane

Raty 0% - bez prowizji i odsetek...